Kontaktujte nás

+(420) 777 455 455

Otevírací doba

8:00 – 16:30

Co u nás najdete

Prohlédte si vybavení Coworking centra Tábor

Co u nás najdete

Vybavená kancelář

Vybavená kancelář

14 plnohodnotných pracovních míst. Každé pracovní místo má na pracovní desce elektrické zásuvky, datový kabel s internetovým připojením 100Mbs, základní kancelářské potřeby. Wifi pokrytí. Na výběr máte z 3. typů ergonomických židlí, případně sezení na halfball židli. Uzamykatelná skříňka pro pravidelné klienty. Kromě hmotného vybavení, je Vám k dispozici office managerka coworkingu. Můžete ji požádat o přebírání pošty, obsluhu Vašich hostů při jednání, zajištění občerstvení na Vaše plánované akce. Vítání a usazení hostů do jednací místnosti. Kdykoliv Vás provede coworkingem, vysvětlí Vám, jak to u nás chodí a pomůže Vám ke komfortnímu využívání všeho vybavení. Třeba Vám nastaví tiskárnu.

Kuchyňka

Každý uživatel může využívat zázemí kuchyňky. Najdete zde mikrovlnku, varnou konvici, ledničku s mrazákem, espressomat od George, základní nádobí, kuchyňskou linku s dřezem a tekoucí vodou. Jídelní stůl s židlemi. V kuchyňce můžete mít vlastní jídlo či nápoje, případně využít erární zásoby, které jsou k dispozici za nákupní ceny.

Kuchyňka

Zasedačka

Zasedačka

V zasedací/jednací místnosti o kapacitě 10 lidí, najdete kromě zeleně laděného interieru také stůl a židle  . Navíc whiteboard, flipchart, Projekční obrazovku s úhlopříčkou 109cm. Fixi, bloky, tužky.

Hovorna

Z původního výtahu jsme pro Vás vytvořili odhlučněnou hovornu pro klid při řešení Vašich soukromých, či citlivých telefonátů. V hovorně najdete odkládací pult například pro notebook, barovou židli, utržené sluchátko připojitelné přes AUX a zejména soukromí.

Hovorna

Relax zona

Relax zona

Relax zona je součást coworkingu pro příjemné posezení nad pracovními i mimo pracovními záležitostmi. Kromě dětského koutku pro odložení Vašich dětí zde najdete TV, Xbox, Stiga hokej, patovací jamku (s patry i míčky), elektronické šipky, pohodlný gauč, wifi, antistresové omalovánky pro dospělé, sedací pytel, jednací stolek se židlemi, barový stolek.

Toalety

Samozřejmostí jsou toalety, ale raději je zde uvádíme. U nás najdete dámské, pánské, a dokonce i pro invalidy.

Ale také můžete snadno využít Restaurace a Safari Herny: Nová Restaurace v Centrum Univerzita Tábor i prostorná Safari Herna pro děti, je průchozí vnitřkem budovy přímo z našeho Coworkingu. Takže, nemusíte řešit bundy, deštníky vlastně ani boty pro pantoflíčkáře.

Pronájem pracovního místa

Pronájem zasedačky

Doplnkové ceny

Partneři