Kontaktujte nás

+(420) 778 401 820

Otevírací doba

8:00 – 16:30

Co u nás najdete

Prohlédte si vybavení Coworking centra Tábor

Co u nás najdete

Vybavená kancelář

Vybavená kancelář

10 plnohodnotných pracovních míst. Každé pracovní místo má na pracovní desce elektrické zásuvky, datový kabel s internetovým připojením 100Mbs, základní kancelářské potřeby. Wifi pokrytí. Na výběr máte z 3 typů ergonomických židlí, případně sezení na halfball židli. Uzamykatelná skříňka pro pravidelné klienty. Kromě hmotného vybavení, je Vám k dispozici office managerka coworkingu. Můžete ji požádat o přebírání pošty, obsluhu Vašich hostů při jednání, zajištění občerstvení na Vaše plánované akce. Vítání a usazení hostů do jednací místnosti. Kdykoliv Vás provede coworkingem, vysvětlí Vám, jak to u nás chodí a pomůže Vám ke komfortnímu využívání všeho vybavení.

Kuchyňka

Každý uživatel může využívat zázemí kuchyňky. Najdete zde mikrovlnku, varnou konvici, ledničku s mrazákem, espressomat od Krups, základní nádobí, kuchyňskou linku s dřezem a dokonce i tekoucí vodou :). Jídelní stůl se židlemi. V kuchyňce můžete mít vlastní jídlo či nápoje, případně využít erární zásoby, které jsou k dispozici za nákupní ceny.

Kuchyňka

Zasedačka

Zasedačka

V zasedací/jednací místnosti o kapacitě 10 lidí najdete, kromě zeleně laděného interiéru, také stůl a židle. Navíc whiteboard, flipchart, projekční obrazovku s úhlopříčkou 109cm a běžné kancelářské vybavení.

Hovorna

Z původního výtahu jsme pro Vás vytvořili odhlučněnou hovornu pro klid při řešení Vašich soukromých, či citlivých telefonátů. V hovorně najdete odkládací pult například pro notebook, barovou židli, utržené sluchátko připojitelné přes AUX a zejména soukromí.

Hovorna

Ostatní

Samozřejmostí jsou toalety, ale raději je zde uvádíme. Je zde i toaleta bezbariérová.

V objektu lze dále využít restauraci a hernu. Nová Restaurace v Centrum Univerzita Tábor i prostorná Safari Herna pro děti jsou přístupné vnitřkem budovy přímo z našeho Coworkingu, takže, nemusíte řešit bundy, deštníky a vlastně ani boty :)

Pronájem pracovního místa

Pronájem zasedačky

Doplňkové ceny